Spolupráca

Záleží vám na tom, aby boli naše mestá udržateľnejšie a inkluzívnejšie? Staňte sa súčasťou tejto zmeny.


Ako sa zapojiť?

Máte námet na článok, rozhovor, alebo tému, ktorej by sme sa mali venovať? Sme otvorení externej spolutvorbe obsahu. Do redakčnej rady pozývame odborníkov a aktérov k danej téme. Ste mestským nadšencom, píšete, fotíte, alebo by si sa chceli zapojiť ako dobrovoľník? Dajte nám o sebe vedieť!

Kontaktujte nás na:
zuzana.zurkinova@punkt.sk

Foto: Marek Jančúch

Ako spolupracovať a sponzorovať?

Spojme sily v snahe presadzovať systémové zmeny pre udržateľnejšie a inkluzívnejšie mestá prostredníctvom zviditeľňovania tém, prepájania aktérov a vyzdvihovania jedinečných mestských príkladov až na najvyššiu exekutívnu úroveň. Radi sa s vami stretneme ohľadom možnej spolupráce!

Kontaktujte nás na:
katarina.lucenicova@punkt.sk

Platforma CTZN vám ponúka možnosť prezentovať sa:

v online prostredí: spájanie s atraktívnym textovým a vizuálny obsahom
na eventoch: workshopy, diskusie, prednášky a networking
v dobrej spoločnosti: už v prvom vydaní magazínu sme spolupracovali s verejnými – štátnymi aj mestskými inštitúciami a etablovanými organizáciami zo súkromného aj neziskového sektora (prehľad partnerov)


Ako nám darovať 2 % z dane? 

Vďaka vašej podpore vieme publikovať obsah a organizovať podujatia, ktoré sa venujú udržateľnosti, komunítám, či inkluzivite, a tak približovať rozvoj mesta jeho obyvateľom.

Údaje potrebné k darovaniu vašich 2 % z dane:
Názov: PUNKT
Právna forma: občianske združenie
Sídlo: Povraznícka 5, 81105 Bratislava
IČO: 42128013
Ak ste fyzická osoba, živnostník či firma, vpíšte ich priamo do vášho daňového priznania. V prípade, že ako zamestnanec daňové priznanie sami nepodávate, stiahnite si tu tlačivá, z ktorých jedno vám potvrdí zamestnávateľ, druhé vypíšete sami a pošlete ich spolu na daňový úrad.

Etický kódex

Prehlásenie

CTZN je platforma, prinášajúca zmysluplný obsah zdarma. Nie sme komerčný magazín a na to, aby sme mohli tvoriť obsah na profesionálnej úrovni, spolupracujeme s rôznymi subjektmi. Náš príjem tvoria granty, finančné dary z nadácií aj zo súkromného sektora. Podporovateľov a finančných partnerov si vyberáme na základe súladu medzi našimi víziami.

Ako pracujeme

V snahe o prinášanie objektívnych informácií dávame priestor všetkým relevantným stranám. Počúvame a spolupracujeme s čo najširším spektrom aktérov. Aj keď sa ich názory môžu líšiť od redakčných, prizývame ich k spolupráci a konštruktívnemu nachádzaniu spoločných cieľov a k vytváraniu spoločensky prospešných riešení. Sme otvorení externej spolutvorbe obsahu, do redakčnej rady pozývame odborníkov a aktérov v danej téme.

Ako podporu pre tvorbu platformy CTZN prijímame financovanie tretích strán. Partnerstvá s právnickými subjektmi majú dve formy a podliehajú nižšie uvedeným pravidlám.

Finančné partnerstvá majú dve formy:

• obsah podporený partnerom. Redakčný obsah je úplne nezávislý. Partner má možnosť dávať podnety, redakčná rada nemá povinnosť ich akceptovať.
obsah v spolupráci s partnerom. Námet obsahu vznikol v spolupráci s partnerom, ktorý poskytol relevantné informácie. Obsah prešiel schválením partnera a je označený ako obsah, ktorý vznikal v spolupráci s partnerom.

Pre podrobnejšie informácie o spolupráci nás kontaktujte na katarina.lucenicova@punkt.sk